ANTICELULITÍDNA MASÁŽ

Naša anticelulitídna masáž je zameraná na redukciu celulitidy, formovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky. Táto špeciálna masáž pôsobí na tukové bunky a stimuluje podkožnú štruktúru pre lepší podkožný metabolizmus a zlepšenie odtoku odpadových látok, ktoré sú zodpovedné za  "pomarančový vzhľad" pokožky. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje toxických látok.  Po ošetrení dochádza k viditeľnej redukcii podkožných tukových vankúšikov, spevneniu a skvalitneniu pokožky.

  • masáž špeciálnym anticelulitídnym olejom

  • vákuová masáž

  • anticelulitídny peeling

  • zábal problematických partií

  • sprcha

     

    Každá klientka má možnosť si zakúpiť sadu na domáce ošetrenie, ktoré zvýši účinnosť masáže. (Anticelulitídny peeling a Anticelulitídny olej) Masážne oleje

Zložky a ich účinky:

Kávový peeling: je zvlášť účinný proti celulitíde a striám. Prírodné kyseliny, ktoré káva obsahuje, dobre prekrvia pokožku na celom tele. Exkluzíve kávové zrná s kvalitným olejom a výťažkami rastlín sa postarajú o prirodzený vzhľad a kvalitu pokožky.

Borievka a rozmarín oleje: majú stimulačný a osviežujúci účinok. Pomáhajú stimulovať metabolizmus tela a krvný obeh.

Škorica  olej pre posilnenie: esenciálny olej pomáha k posilneniu tkanív a stimulujú krvný obeh.

Citrus oleje:  citrón, limetka, pomaranč a  grapefruit éterické oleje majú silný sťahujúci účinok. Posilňujú kapiláry, napomáhajú napnutiu kožného tkaniva a znižujú zadržiavania vody v bunkách. Vzhľadom k tomu, že tiež zvyšujú krvný obehu, bránia hromadeniu lymfy.

Cyprus olej pre detoxikáciu: Cyprus éterický olej má silné adstringentné účinky, znižuje zadržiavanie vody, stimuluje krvný obeh, detoxikuje krv. Pomáha liečiť kŕčové žily a je tiež výborný proti celulitíde.

    Anticelulitídny olejček 

    100ml  14eur

    Anticelulitídny peeling

      200ml   14eur

Použitie: Doprajte si teplú vaňu alebo sprchu, ktorú zakončíte vždy studenou sprchou. Počas sprchy aplikujte peeling. Jemnými krúživými pohybmi masírujte pokožku 5 až 10 minút a následné peeling opláchnite. Potom naneste na pokožku problematických partii masážny olej. Použite masážnu kefu tak, že jemne masírujete v problémových oblastiach, počnúc nohami s pohybom nahor, až kým koža mierne sčervená. Masírujte až kým sa olej nevstrebe do pokožky. 

 Tip: Dodržujte pitný režim.Voda pomáha k odplaveniu škodlivín  z krvi, znižuje zápchu, dopomáha k odstráneniu toxínov z tela, čím sa znižuje výskyt celulitídy. Odporúčame tiež pravidelné cvičenie. Vhodné sú všetky druhy športov, pri ktorých je prevažne zaťažovaná spodná časť tela.