DARČEKOVÉ  POUKÁŽKY

Darujte Vašim blízkym relax a zdravie.

Pre tých, na ktorých Vám naozaj záleží...

 

 

 

Pre potešenie vašich blízkych sme pripravili elegantné darčekové poukážky.

Darčekové poukážky si môžete prevziať osobne, alebo Vám ich pošleme poštou, mailom, po uhradení sumy podľa aktuálneho  cenníka.

Poukážku si môžete objednať i pomocou objednávkového formulára, ktorý nájdete nižšie. 

Kontakt a číslo účtu: Kontakt

Pripravili sme pre Vás poukážku, s ktorou určite nič nepokazíte. Masáž podľa vlastného výberu. Zakúpite poukážku v určitej hodnote a obdarovaný si vyberá sám podľa seba vhodné masáže z našej ponuky, ktoré môže využiť kedykoľvek v priebehu celého roka.

                                                    

   

 

Relaxačná masáž určite poteší každého z Vás. 

Relax, relax, relax, doprajte času koľko len chcete... 

 

 

Ak by ste chceli poradiť, tak v chladnom období na stuhnutý chrbát a uzimené telo prospeje Rašelinový zábal a masáž, alebo Hot stones masáž horúcimi lávovými kameňmi, ktorá rozohreje a uvoľní..relax..

                                

                              

 

Ak chcete darovať luxus, tak určite Čokoládovú masáž ...masáž, peeling a zábal v jednom. 100min rozmaznávania, pre telo a myseľ.

                           

 

Kto miluje exotické vône a luxusné oleje? Pre tých na mieru ušitá masáž Aromaterapia.

                          

 

Pri veľmi stuhnutom chrbte a určitých problémoch pomôže masáž Bankovanie. Tisícky rokov stará osvedčená liečivá procedúra s rýchlym výsledkom.

                          

 

Tu už sa posúvame o kúsok ďalej...Limitovaná edícia Masáž ľubovníkovým olejom vhodná pre všetkých. Celotelová masáž s našim zázračným olejčekom, vhodná najmä pri nervových problémoch a chrbticou.

                          

 

Kedykoľvek počas roka, ale najmä v období, keď stres, lieky, alebo nedostatok vhodnej stravy zaniesli telo. Únava, toxíny a stres sú zbytočný náklad na pleciach, ktorého pomôže zbaviť Detoxikačná medová masáž.

                           

 

Nezabudli sme ani na tých, ktorí majú radi reflexné masáže. Masáž chodidiel s pôsobením na celé telo, rozprúdi tok energie.

Reflexná masáž chodidla a bylinkový kúpeľ nôh.

                          

 

Pre tých, ktorým je stále málo a chcú okúsiť zázračné účinky najstaršej medicíny na svete sme pripravili ako jediný v Nitre Ayurvédske masáže a procedúry.

 

Abhyanga – अभ्यङ्ग  súčasť Ajurvédskej liečby. Celotelová masáž  liečivými, bylinnými olejmi. Oleje sú starostlivo vyberané pre každého klienta individuálne. Určujú sa na základe konštitúcie klienta. Každá masáž je jedinečný originálny zážitok.

                            

 

Liečivá procedúra Kati vasti, vhodná najmä pri problémoch spojených s bolesťami chrbta a poruchami chrbtice.

                             

 

Ayurvédska liečivá masáž nôh a chodidiel Pada abhyanga harmonizuje celý systém. Bylinkový kúpeľ, špeciálne oleje a masáž, zmenia Váš deň.

                             

 

Shiroabhyanga, masáž hornej časti tela, hlavy a krčnej časti patrí medzi relaxačné procedúry s liečivým účinkom na stres, napätie a migrény.

                             

 

Ayurvédska procedúra pre obnovu sily a vitality. Masáž horúcimi mechmi Pinda sveda uvoľní stuhnuté telo, kĺby a prinavráti rovnováhu.

                             

 

                             

 

                            

 

 

 

 

Objednávkový formulár

Po obdržaní objednávky Vám zašleme potvrdzujúci email a údaje k platbe